KDE NÁS NÁJDETE?

Nájdete nás v Univerzitnej nemocnici Martin

Cestovanie autom

Smer od Banskej Bystrice, Žiaru nad Hronom, Prievidze

Autom choďte na smer Žilina po obchvate mesta a na prvej svetelnej križovatke (pri OMV) odbočte doprava. Prejdete cez železničné prieceste a drže sa rovno, až kým naprídete na križovatku so „STOP-kou“. Tu odbočte doprava a po približne 100 metroch sa nachádzate pred nemocnicou.

Smer od Žiliny

Autom choďte na smer Banská Bystrica po obchvate mesta, budete prechádzať okolo obchodného centra Tulip a Tesco. Pokračujte rovno až na svetelnú križovatku pri čerpacej stanici OM, kde odbočte doľava do centra. Prejdete cez železničné prieceste a drže sa rovno, až kým naprídete na križovatku so „STOP-kou“. Tu odbočte doprava a po približne 100 metroch sa nachádzate pred nemocnicou.

Smer od Ružomberka, Dolného Kubína

Autom choďte na smer Banská Bystrica po obchvate mesta, budete prechádzať okolo obchodného centra Tulip a Tesco. Pokračujte rovno až na svetelnú križovatku pri čerpacej stanici OM, kde odbočte doľava do centra. Prejdete cez železničné prieceste a držte sa rovno, až kým naprídete na križovatku so „STOP-kou“. Tu odbočte doprava a po približne 100 metroch sa nachádzate pred nemocnicou.

Cestovanie autobusom – diaľkové linky

Vystúpte na zastávke Jesenského ulica (diaľkové autobusy stoja len na tejto zastávke v Martine, nezachádzajú na autobusovú stanicu). Zastávka sa nachádza v blízkosti nemocnice. Prejdite cez tržnicu a budete priamo pred vchodom do nemocnice.

Cestovanie vlakom a prímestské linky autobusov

Vlaková stanica sa nachádza 750 metrov od nemocnice a najlepšie sa z vlakovej stanice dostanete do nemocnice pešo. Choďte smerom do centra mesta a na prvej svetelnej križovatke pri pošte odbočte doprava. Pokračujte rovno cez ďalšiu križovatku a prídete priamo k nemocnici. 

Parkovanie

  • Parkovať je možné na parkovisku pre pacientov priamo v areáli nemocnice – P1. Parkovanie je spoplatnené 0,40 EUR za hodinu. Ak budete parkovať do 20 minút, parkovanie je bezplatné.
  • V okolí nemocnice môžete parkovať pri tržnici – P2 (platené parkovisko 8:00-19:00).
  • Ďalej môžete parkovať aj pred nemocnicou na Kollárovej ulici – P3 (platené parkovisko 7:00 – 19:00) a nezabudnite si kúpiť parkovací lístok v automate pre časté kontrolovanie tohto parkoviska políciou.
  • Bezplatne môžete parkovať kúsok za nemocnicou na Kollárovej ulici – P4.